European Helicopter Show 2015 v Hradci Králové

Friday, May 15, 2015 9:00 AM - Saturday, May 16, 2015 5:00 PM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Na tradiční vrtulníkovou a aviatickou výstavu European Festival of Aviation se chystají desetitisíce diváků. Hlavní atrakcí pro diváky z celého světa zde totiž bude unikátní rychlostní závod mezi vrtulníkem a akrobatickým speciálem.

Výstava vznikla rozšířením akce European Helicopter Show, která má v Hradci Králové již dlouhou tradici. V loňském roce ji navštívilo přes dvacet tisíc diváků, v letošním roce se očekává účast ještě vyšší. V rámci sobotního dne diváci uvidí více jak sto letounů a vrtulníků různých typů. Letecká show přitahuje hlavně rodiny s dětmi.

Pro děti do 15 let je totiž vstup na celý den letecké show zdarma. K vidění budou vrtulníky, letouny, produkty a služby z následujících sektorů: Letecká záchranná služba, privátní a obchodní přeprava, prostředky pro průzkum, policejní činnost a armádu, vrtulníky určené k hašení požárů, přepravě nákladů i jiným leteckým činnostem, údržba vrtulníků a letounů, letecké školy, letecké simulátory a bezpilotní prostředky.

Stejně jako v uplynulých letech bude v sobotu součástí akce velký letecký den s ukázkami letecké a zdravotnické techniky, praktické činnosti záchranářů, spolupráce složek IZS v rámci simulovaných zásahů a také ukázky vrcholné pilotáže mnoha typů vrtulníků i letounů, včetně letecké akrobacie. Účast na této akci již potvrdilo více jak 50 letadel.

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce European Helicopter Show 2015 v Hradci Králové

Adresa: Hradec Králové
GPS: 50°12'37.3"N, 15°49'30.76"E
Telefon:
E-mail:
Web:

Fotogalerie akce European Helicopter Show 2015 v Hradci Králové

Diskuze k akci European Helicopter Show 2015 v Hradci Králové

comments powered by Disqus
TOPlist