Město na kolech - Hradec Králové 2019

Sunday, September 8, 2019 9:00 AM - 1:00 PM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Jde o nesoutěžní vyjížďku, které se může za symbolické startovné zúčastnit každý, kdo má k dispozici nějaká kolečka na vlastní pohon, takže na startu se potkávají kočárky s odrážedly, koloběžkami, tříkolkami a samozřejmě i spousta kol, mezi kterými nechybí ani kola historická, na nichž jedou historické cyklistické spolky v dobovém oblečení.

V místě startu najdete moderátora akce, jehož vstupy se budou střídat s vystoupením country kapely a se sportovními vystoupeními mladých tanečně sportovních skupin. V místě startu, na trase a v místě cíle budou k poslechu hrát dvě až tři kapely různých žánrů.

Prezence účastníků probíhá od 8:30 do 10:00 hodin, při prezenci po zaplacení startovného obdrží každý tričko s logem akce a logy sponzorů. Hromadný start bude v 10:00 a poté bude možno průběžně startovat až do 11:00.  

Účastnický poplatek je symbolický. Podmínkou účasti jsou vlastní kola, koloběžky, odrážedla , vozíky, brusle a cokoli s kolečky na vlastní pohon. V místě startu a cíle bude probíhat program pro děti, vystoupení tanečních skupin a country kapely, po trase závodníci mohou potkat další dvě kapely s možností zastavení se a poslechu.

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce Město na kolech - Hradec Králové 2019

Adresa: Hradec Králové
GPS: 50°12'51.79"N, 15°49'43.84"E
Telefon:
E-mail:
Web:

Fotogalerie akce Město na kolech - Hradec Králové 2019

Diskuze k akci Město na kolech - Hradec Králové 2019

comments powered by Disqus
TOPlist