Night Run 2015 Hradec Králové

Saturday, April 25, 2015 3:00 PM - 11:00 PM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Night Run Hradec Králové se uskuteční 25. dubna 2015 na Masarykově náměstí v Hradci Králové, nabídne účastníkům na výběr ze dvou délek tratí.

Závody Night Run totiž startují vždy ve večerních hodinách. Formát seriálu zůstane zachován, což znamená, že pro účastníky bude dále na výběr ze dvou délek běžeckých tratí: delší Night Run měří okolo 10 kilometrů, kratší Avon běh okolo pěti. Není ale dobré usínat na vavřínech a uvědomují si to i pořadatelé Night Run a Avon běhů. Proto již teď připravují některé zajímavé novinky.

Účastníci se třeba mohou těšit na vylepšené zázemí jako jsou šatny nebo catering, kvalitnější zvuk po celém areálu a úžasné světelné efekty v rámci startovací brány a hlavního pódia. 

Seriál odstartuje 18. dubna 2015 v Ostravě, následovat budou Hradec Králové, Brno, Zlín, Praha, Plzeň, České Budějovice a Olomouc. V hanácké metropoli bude ročník 2015 ukončen 17. října 2015. Pravidelní účastníci celoročního seriálu Night Run, kteří odběhnou alespoň pět letních podniků, se mohou těšit na ocenění NIGHTMAN a NIGHTWOMAN. Bude to poděkování za přízeň a věrnost běžeckému sportu a seriálu Night Run.   

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce Night Run 2015 Hradec Králové

Adresa: Hradec Králové
GPS: 50°12'42.33"N, 15°49'30.77"E
Telefon:
E-mail:
Web:

Fotogalerie akce Night Run 2015 Hradec Králové

Diskuze k akci Night Run 2015 Hradec Králové

comments powered by Disqus
TOPlist