Kapka medu pro Verunku - český muzikál pro všechny generace

Thursday, March 26, 2015 6:00 PM - 8:30 PM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Příběh se odehrává na pohádkovém ostrově, kde vedle sebe žijí tři království známá z pohádek: Zlatovláskov, Popelkov a Honzovsko. Království žijí vedle sebe v míru, spolupracují, pomáhají si a obchodují, ale trochu zapomínají na čistotu životního prostředí. Princové se chtějí ženit, ale nevěsta je jenom jedna, což na jinak klidném mírumilovném pohádkovém ostrově způsobí obrovský mezinárodní konflikt.

A pak se to všechno stane: Královna přírodních sil se rozzlobí a společně s pohádkovými bytostmi připraví všem královským rodinám a hlavně princům, budoucím králům, velkou zkoušku odvahy, moudrosti a hlavně chování k přírodě a k sobě navzájem. Chce princům ukázat, co generace jejich rodičů zanedbala a v čem by měli být jiní. Cesta plná překážek, peripetií a úkolů je zkouškou tří rozdílných chlapeckých povah. Symbolicky je také cestou měnící chlapce v dospělé muže a je i prostředkem k nalezení hodnot a přátelství. Příběh se s nadsázkou a humorem dotýká problematiky ekologie a mezilidských vztahů a chce přimět mladého diváka k zamyšlení nad těmito problémy.

Vážení přátelé, v Divadle Hybernia je dostatečný počet podsedáků pro děti, takže se nemusíte bát, že by vaše děti neviděli i ze zadních míst, navíc je hlediště hodně zvednuté. Těšíme se na vás a doufáme, že tuto službu navíc uvítáte. Doba trvání představení: 2,20 minut s přestávkou, vhodné i pro menší děti.

Hrají a zpívají: Kamil Střihavka, Martina Pártlová, Michaela Nosková, Bára Basiková, Jiří Zonyga, Jiří Štědroň, Felix Slováček jr., Miroslav Hrabě, Peter Strenáčik, David Gránský, Ivana Korolová, Michaela Sejnová, Anna Julie Slováčková, Genny Ciatti, Gabriela Urbánková, Eva Kleinová, Markéta Zehrerová, Barbora Rajnišová, Jana Tesařová, Michaela Zemánková, Markéta Zehrerová, Jaroslav Beneš, Petr Macháček, Petr Urbánek, Patrik Plešinger, Michal John, Lukáš Kellner, Lukáš Randák.

Námět: Dr.Jan Pixa, scénář: Alena a Jan Pixovi
Hudba: Tomáš Beran, Petr Kutheil, František Pytloun, scénická hudba a hudební aranže: Tomáš Beran, texty/hudba: Kristýna Pixová
Choreografie/pomocná režie: Petra Parvoničová
Kostýmní výtvarnice: Evženie Rážová
Scéna: Martin Černý
Režie: Jaroslav Hanuš
Výkonný producent: Lenka Pixová

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce Kapka medu pro Verunku - český muzikál pro všechny generace

Adresa: Praha 1
GPS: 50°5'14.56"N, 14°25'43.56"E
Telefon: +420 777 551 830
E-mail: katka@pixa-pro.cz
Web: http://www.snehovakralovna.cz

Fotogalerie akce Kapka medu pro Verunku - český muzikál pro všechny generace

Diskuze k akci Kapka medu pro Verunku - český muzikál pro všechny generace

comments powered by Disqus
TOPlist