Praha v pohybu - otevření turistické sezóny 2015

Sunday, April 12, 2015 12:00 AM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Prague City Tourism (Pražská informační služba) touto akcí zahájí letošní aktivní sezonu, kterou obohacuje řada významných sportovních klání, jakými jsou halové mistrovství Evropy, světový šampionát v hokeji nebo mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 21 let.
 
Cílem akce je turistům i samotným Pražanům ukázat, jaké sporty jsou v Praze nyní populární a pomoci jim objevit nová sportoviště, trasy nebo aktivity, o kterých doposud nevěděli. Mnohé z nich je navíc možné skvěle spojit s poznáváním Prahy. Zejména ti, kdo do hlavního města míří už poněkolikáté, mají sport takříkajíc v krvi nebo zde plánují strávit více než jen onen obligátní víkend, jistě ocení širokou nabídku činností – ať už se jedná třeba o paddleboarding na Vltavě, návštěvu ekomuzea s adrenalinovým výstupem na komín nebo cykloprohlídku Prahy s průvodcem.
 
V rámci akce Praha v pohybu se tak v historickém centru hlavního města v jeden den představí areály, sportovní centra a další sportoviště, umožňující Pražanům a návštěvníkům metropole sportovní a pohybové aktivity. Prezentovat se zde budou adrenalinové disciplíny, jako je slackline nebo bouldering, představí se také sportovní sdružení, asociace či kluby. V programu je rovněž závod v orientačním běhu, nordic walkingová vycházka s výkladem, lekce jógy nebo zumby a dokonce i vodní sporty!
 
Většinu z těchto aktivit si bude možné vyzkoušet přímo v prostoru Staroměstského náměstí. K dispozici zde bude třeba kanoistický trenažér, dále trenažér pro běžkaře nebo bazén naplněný vodou, ve kterém si děti vyzkoušejí jízdu na speciálních člunech.
 
Kromě bohatého programu exhibic se na Staroměstském náměstí odehraje také řada soutěží; zájemci si budou mít možnost otestovat vše od kol, koloběžek a motoběžek až po dětská vodní šlapadla.

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce Praha v pohybu - otevření turistické sezóny 2015

Adresa: Praha 1
GPS: 50°5'15.25"N, 14°25'16.27"E
Telefon: +420 221 714 714
E-mail: mailto:tourinfo@prague.eu
Web: http://www.prague.eu/

Fotogalerie akce Praha v pohybu - otevření turistické sezóny 2015

Diskuze k akci Praha v pohybu - otevření turistické sezóny 2015

comments powered by Disqus
TOPlist