Čarodějnice ve Žlutých lázních

Thursday, April 30, 2015 2:00 PM - 10:00 PM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Už na konci dubna se těšte na čarodějnický rej! Čarodějnice přivezou na koštěti bohatý program pro malé i velké návštěvníky.

Odpoledne ve Žlutých lázních pro děti začne ve 14:00 hodin v dětském koutku a potrvá až do 21 hodin. Divadlo Mazec má pro všechny holky a kluky připravený speciální kouzelný pořad "Abrakadabra". Na všechny čeká veselá interaktivní show se spoustou her a zábavy, čarodějnické malování na obličej, výtvarná dílnička, kde si můžete vyrobit čarodějnické amulety.

Těšte se na legrační kouzla, soutěže, písničky a opékání čarodějnických špekáčků, Little Tikes koutek pro nejmenší a Den otevřených dveří pro „Příměstské tábory Sluníčka se školkou“.

Dospělí se mohou těšit na bohatý program na velkém pódiu na travnaté pláži. V 18:00 hodin vás roztančí DJ Friky a od 19:00 hodin vystoupí americká multižánrová, poprocková kapela Lo Dost. Po skončení koncertu vás čeká opět Dj Friky, který vás provede svou afterparty. V podvečer bude zapálena slavnostní vatra.

Na akci nebude chybět občerstvení, grilované speciality, cukrová vata, perníčky, a další. Těšit se můžete na nový jídelní lístek na Modrém baru a novinku v podobě stánku s nabídkou zdravého občerstvení.

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce Čarodějnice ve Žlutých lázních

Adresa: Praha 4
GPS: 50°2'53.56"N, 14°24'48.73"E
Telefon:
E-mail:
Web:

Fotogalerie akce Čarodějnice ve Žlutých lázních

Diskuze k akci Čarodějnice ve Žlutých lázních

comments powered by Disqus
TOPlist