Den otevřených dveří České televize

Friday, May 1, 2015 9:00 AM - 5:00 PM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Letos oslaví Večerníček již 50. narozeniny! V rámci oslav narozenin připravila Česká televize výstavu, která se bude konat od 30. května do poloviny září v Muzeu Kampa a ve Valdštejnské jízdárně, kde si návštěvníci mohou zavzpomínat na staré i novější pohádky jako je Mach a Šebestová či na Pohádky ovčí babičky. V rámci oslav narozenin bude vydána poštovní známka Večerníčka a 1. května se uskuteční v Praze, Brně a Ostravě Den otevřených dveří České televize. 

Praha

V Praze budou 3 prohlídkové trasy + 1 bezbariérová:
  • MODRÁ TRASA - návštěvnící budou mít možnost zhlédnout dekorace pořadů Sama doma, Kousek nebe, Planeta YÓ či Studio Kamarád. 
  • ČERVENÁ TRASA - na červené trase se návštěvníci dozví informace o historii ČT, podívají se na výstavbu tvorby detektivních seriálů ČT, prohlédnou si Kouzelnou školku nebo nahlédnou do skladu nábytku a zbrojířů
  • ŠEDÁ TRASA - šedá trasa návštěvníky zavede do zpravodajské části ČT, kde uvidí Studio 6, režii Studia 6, podívají se do filmové laboratoře, dozví se informace, jak se vytváří počasí a mnoho dalšího. 
  • BEZBARIÉROVÁ TRASA - na této trase se návštěvníci podívají do Studia Kamarád, Planety YÓ, Kouzelné školky. Dále se budou moci podívat do střižny či na výstavu scénografií Jan Hus.
V areálu ČT bude během dne připraven bohatý program. Návštěvníci se mohou těšit na Michala Nesvadbu, Kašpárka v rohlíku, na Taneční hrátky na písničky z Večerníčků a mnoho dalšího. 

Brno

V Brněnském studiu si budou moci návštěvníci prohlédnout kostymérnu, maskérnu, obrazovou a zvukovou režii a další zajímavosti. Budou zde přítomni brněnští moderátoři např. Zuzana Neuvirtová a Ivana Šmelová (Události v regionech), Tereza Stýblová a Soňa Šuláková (Sama doma), Soňa Baranová a Ondra Blaho (Dobré ráno) či Aleš Zbořit (AZ - kvíz). Před studiem si návštěvníci mohou prohlédnout přenosové vozy či kostýmy z pohádek a filmů, které se v Brně natáčely a mnoho dalšího. 

Ostrava

V Ostravě si návštěvníci prohlédnou různá studia, střižny či nahlédnou do redakce zpravodajství. Připravena bude také autogramiáda se známými osobnostmi ČT. Děti si budou moci zkusit pohádkové kostýmy nebo se mohou zúčastnit různých her a soutěží.
 

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce Den otevřených dveří České televize

Adresa: Praha 4
GPS: 50°2'43.38"N, 14°25'50.47"E
Telefon: +420 261 131 111
E-mail: mailto:info@ceskatelevize.cz
Web: http://www.ceskatelevize.cz

Fotogalerie akce Den otevřených dveří České televize

Diskuze k akci Den otevřených dveří České televize

comments powered by Disqus
TOPlist