Pálení čarodějnic na bobové dráze na Proseku 2015

Thursday, April 30, 2015 2:00 PM - 10:30 PM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Čarodějnice v Praze se stávají pomalu, ale jistě akcí, kterou vyhledává stále více lidí. Pálení čarodějnic je neobvyklá, ale velmi oblíbená událost, která má své prameny již v dávné historii. Mnoho našich návštěvníků nemá možnost trávit pálení čarodějnic někde u ohně mimo Prahu a proto jsme se rozhodli vám přiblížit atmosféru pálení čarodějnic i do Prahy.   Čarodějnice v Praze na bobové dráze nejsou jen o zapálení ohně, na kterém je upálena čarodějnice. Naše čarodějnice jsou hlavně o programu pro děti, soutěží pro děti s týmem animátorů, opékání buřtů na ohni a o celkové atmosféře. Na své si přijdou i dospělí, pro které máme připravenou spoustu lahůdek a nápojů.  

Nemáte možnost pálit čarodějnice na chatě či chalupě a chcete s dětmi někde opéct buřta? Nevíte kam vyrazit s dětmi v Praze na čarodějnice? Přijďte na čarodějnice k nám a zažijte se svými dětmi netradiční oslavu Pálení čarodějnic a příchodu jara v Praze na Bobové dráze Prosek! Na 30. dubna jsme pro děti připravili pálení čarodějnic, opékání buřtů, hry a soutěže, ve kterých se neztratí ani ti nejmenší.

Na travnaté ploše před Bobovou dráhou se podle dlouhodobé předpovědi slétnou poslední dubnový den čarodějnice a čarodějové ze širokého okolí. Minulý rok jich tu bylo určitě přes 500! Mnoho z nich s malými čaroději, které tu očekáváme i tento rok. Budeme rádi, když přijdete či přiletíte v čarodějnickém kostýmu!

Pro děti budou od 15 h do zapálení hranice připraveny kreativní i sportovní hry s tématikou čarodějnic a pro nejmenší čarodějnické omalovánky. Těšit se můžete třeba na let zručnosti čarodějnic na koštěti, budeme vyrábět čarodějnické amulety či zkoušet hbitost jazyka čarodějů a čarodějnic.

Za splněné úkoly v soutěžích jsou pro všechny soutěžící děti připraveny buřty k opékání na ohni zdarma. Vyhrává každý!

Zapálení hlavního ohně kolem 19:00 hodin. Na akci nebudou chybět jídla z našeho grilu, grilované klobásky a další občerstvení, které připraví kuchaři Restaurace-bobovka. Vstup a parkování zdarma.

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce Pálení čarodějnic na bobové dráze na Proseku 2015

Adresa: Praha 9
GPS: 50°6'52.33"N, 14°29'21.92"E
Telefon: +420 736 778 395
E-mail: mailto:inemann@prague-catering.cz
Web: http://www.restaurace-bobovka.cz

Fotogalerie akce Pálení čarodějnic na bobové dráze na Proseku 2015

Diskuze k akci Pálení čarodějnic na bobové dráze na Proseku 2015

comments powered by Disqus
TOPlist