Velikonoční jarmark v Mělníku 2015

Saturday, March 28, 2015 9:00 AM - 5:00 PM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Své originální výrobky představí šperkaři, dráteníci, perníkářka či autoři textilních produktů a hraček. Těšit se můžete na košíkářské zboží, dřevěné hračky, bylinkářský sortiment, jarní vazby, dekorace z decoupage a scrapbookingu, malované obrázky, kamínky a háčkované dárky. Po roce navštíví muzeum se svým uměním mistryně lidové umělecké tvorby Olga Pětníková s ukázkou zdobení kraslic voskovým reliéfem. Nebudou chybět ani svěží osobité motivy na perníčkách Emilie Jablonské.

Premiérově se představí tvůrce originálních dřevěných šperků a nositel certifikátu Regionální produkt Jizerské hory Josef Mrňák, znovu nám přijede představit jedinečné kovové šperky Jiří Herzlík, nositel certifikátu Regionální produkt Českosaské Švýcarsko. Zkrátka nepřijdou opět labužníci, ať už při ochutnávání holandských sýrů, maďarských lahůdek, křehkého trdelníku či při návštěvě muzejní kavárny.

Pro letošní rok se chystá nejen rekordní počet rukodělných dílniček, kde si nejen malí návštěvníci, ale i kreativní dospělí mohou pod vedením zkušených lektorů vyrobit nejrůznější dárky, hračky a dekorace.

Organizátoři chystají taktéž sérii komentovaných prohlídek dlouhodobé výstavy železničních hraček a expozice historických kočárků. Přijďte se jarně naladit do mělnického muzea.

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce Velikonoční jarmark v Mělníku 2015

Adresa: Mělník
GPS: 50°21'9.96"N, 14°28'28.91"E
Telefon: +420 315 630 923
E-mail: muzeum@muzeum-melnik.cz
Web:

Fotogalerie akce Velikonoční jarmark v Mělníku 2015

Diskuze k akci Velikonoční jarmark v Mělníku 2015

comments powered by Disqus
TOPlist