Startujeme! - zahájení 66. sezóny v Zoo Děčín

Saturday, April 18, 2015 2:00 PM - 4:00 PM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Děti si budou moci užít například divadelní pohádky, malování na obličej, pletení pomlázek i další velikonoční tvoření. Dospěláci se mohou těšit na dobrou hudbu nebo na tematickou poradnu s názvem Rady ptáka Řeháka, ve které bude zoolog odpovídat na zvídavé otázky týkající se ptactva, ale poradí třeba i se zakládáním kurníku.

Do zoo by měli dorazit také všichni, kdo v sobě mají soutěžního ducha. Čeká je totiž další ročník oblíbeného srandamače, kde bude hrát hlavní roli kolečko plné hnoje, rychlé nohy a především smysl pro humor. Soutěž s názvem Jarní úklid aneb Kam s tím hnojem? slibuje zábavu nejen soutěžícím, ale také divákům. Soutěžit mohou dospělí i děti. Toho, kdo se postaví na start, čeká jízda s kolečkem hnoje po vytyčené trase s několika občerstvovacími stanicemi v areálu zahrady.
 
Běhat s voňavou nadílkou po zoo se bude v několika kategoriích - muži, ženy, děti nebo tříčlenné týmy. Kdo nastoupí na start „pracovně“ oblečen – v montérkách, holínkách, pracovních rukavicích – ten se může těšit na plusové body. Odměny pro soutěžící budou stylové. Vyhrát lze zahradní nářadí a náčiní. Hlásit se lze předem telefonicky nebo emailem i přímo na místě v den konání akce.
 
A důležitá zpráva na závěr. Pokud máte doma starý toner, rozhodně jej v sobotu přineste s sebou do zoo. Jeho odevzdáním pomůžete Ústavu sociální péče Háj u Duchcova. Na každého, kdo toner donese, čeká drobný dáreček.

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce Startujeme! - zahájení 66. sezóny v Zoo Děčín

Adresa: Děčín
GPS: 50°46'32.78"N, 14°11'53.29"E
Telefon: +420 412 531 164
E-mail: mailto:info@zoodecin.cz
Web: http://www.sbirej-toner.cz

Fotogalerie akce Startujeme! - zahájení 66. sezóny v Zoo Děčín

Diskuze k akci Startujeme! - zahájení 66. sezóny v Zoo Děčín

comments powered by Disqus
TOPlist