To nej z IQ play - výstava ve Zlíně

Tuesday, October 1, 2019 9:00 AM - Thursday, October 31, 2019 6:00 PM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Herna je určena dětem od 2 let, ale zaručeně pobaví i dospělé. Mnohé jistě překvapí, jak velká škála moderních her a hraček, které rozvíjejí dětskou kreativitu a motoriku, je dnes k mání. Nechybí ani úplné novinky nebo různé rarity. Herna je přímo v obchodní pasáži otevřena denně od 9 do 18 hodin.

Festival IQ play je putovní výstavou, která právě na Obchodním domě ukončí letošní půlroční cestu po českých a moravských městech. Představí vybrané exponáty, které se během té doby těšily největší pozornosti návštěvníků. Patří k nim mj. designové stavebnice Toypex, které tvoří polovinu herny. Jsou unikátní velmi lákavým designem, barevností, tvarem i způsobem spojování. Většinu si návštěvníci vyzkouší úplně poprvé, v kamenných prodejnách totiž nejsou dostupné.

K unikátům patří i zvětšeniny různých stolních her, které jsou v ČR k dispozici pouze v jednom vydání, včetně velmi lákavých obřích šachů a dámy. K vyzkoušení jsou tu i nejnovější hry od proslulé značky Mindok jako Červená Karkulka, Tři prasátka, Lovci duchů či Vesmírná mise, logické skládačky pro jednoho hráče od IQ Fit, IQ Blox a IQ Fokus nebo zajímavé magnetické stavebnice a kreslící magnetické tabulky.
Zkrátka hotový ráj pro zábavu dětí i jejich rodičů, který (nejen) v sychravých podzimních dnech jistě přijde vhod.

Vedle výstavy To nej z Festivalu IQ Play se na Obchodním domě Zlín chystají i další zajímavé akce. V sobotu 12. října se koná Latino Night s ukázkami latinskoamerických tanců, v pondělí 14. října jsou zváni milovníci scénického čtení na Listování s Lukášem Hejlíkem.

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce To nej z IQ play - výstava ve Zlíně

Adresa: Zlín
GPS: 49°13'20.86"N, 17°39'43.86"E
Telefon: +420 577 055 888
E-mail: mailto:marketing@obchodnidum.cz
Web: https://www.obchodnidumzlin.cz/

Fotogalerie akce To nej z IQ play - výstava ve Zlíně

Diskuze k akci To nej z IQ play - výstava ve Zlíně

comments powered by Disqus
TOPlist