Kulturně ozdravná kúra

Friday, July 3, 2020 12:00 AM - Sunday, August 30, 2020 12:00 AM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Paralyzované lázeňské město se pomalu probouzí k životu. Prázdné hotely a vylidněné ulice řeší celý Karlovarský kraj. Kulturní spolek Švihák se chce podílet na zmírnění dopadu koronavirových opatření a to po svém. Nabídne tuzemským návštěvníkům alternativu k již zavedeným podnikům a kulturním akcím.

Léto na Ferdinandce zahájí již tradiční festival KOK neboli Kulturně ozdravná kůra. Startuje první červencový víkend. Poprvé se v Mariánkách v polovině července uskuteční úspěšný knižní festival Knihex, na který naváže hudební festival pořádaný ve spolupráci s magazínem Full Moon. Na Ferdě se chystají také pravidelné filmové projekce a to jako součást Marienbad Film Festivalu. Ten bude svůj program uvádět během celého léta a vyvrcholí tradičně na konci srpna. Pod širým nebem proběhne i další PechaKucha Night, jejíž 23. pokračování přerušila koronavirová pandemie.

Šviháci nejsou na kolonádě Ferdinandova pramene poprvé. Už od roku 2014 zde pořádají pravidelné akce a festivaly. Probouzí tak k životu nejen místo, které najdete snad na všech pohledech Mariánských Lázní, ale také místní obyvatele  i návštěvníky města.

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce Kulturně ozdravná kúra

Adresa: Mariánské Lázně
Mariánské Lázně
GPS: 49°57'44.72"N, 12°42'26.39"E
Telefon:
E-mail:
Web:

Fotogalerie akce Kulturně ozdravná kúra

Diskuze k akci Kulturně ozdravná kúra

TOPlist