Ubytování v Karlovarském kraji se slevou - nejlepší zážitky v Karlových Varech a okolí čekají jen na vás

Thursday, October 1, 2020 12:00 AM - Thursday, December 31, 2020 12:00 AM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Nechte se uchvátit krásou Karlovarského kraje při procházkách přírodními rezervacemi. Vezměte rodinu na výlet po naučné stezce a svěřte se do rukou obětavého personálu zdejších hotelů a penzionů. Zažijte okamžiky, na které se nezapomíná.

Karlovarský kraj navazuje na aktivity státu i lázeňských měst, které pomáhají oživení cestovního ruchu. Přispěje proto domácím i zahraničním návštěvníkům na pobyty ve všech typech ubytovacích zařízení v regionu. Vyčleněna je prozatím částka 3 miliony Kč na podporu ubytování pro období od 1. října 2020 do konce roku.

Stačí se ubytovat v některém hotelu, penzionu, nebo jiném ubytovacím zařízení karlovarského regionu na minimálně 3 a maximálně 6 nocí. Zpětně požádáte o 50 procent účtovaných výdajů na ubytování za jednu osobu a noc, maximálně však do výše 300 Kč za jednu osobu a noc. Příspěvek platí pro skupinu až celkem 5 osob, aby ho mohly využít například rodiny s dětmi. Lze tak zažádat až o 9 000 Kč. Zájemci mohou uplatnit žádost  i na více termínů, ale maximálně musí jít o 1 termín v měsíci.

Příspěvek mohou čerpat všichni občané Evropské unie, kteří předloží fakturu či potvrzení o úhradě ubytování.

 

Vyberte si z nabídky pobytových balíčků pro sebe a své blízké!

Odpoutejte se od starostí, ulevte tělu a načerpejte novou energii na jednom z relaxačních a wellness pobytů. Užívejte si tělové a obličejové rituály plné bylin, přírodních olejů nebo čokolády, masáže s nádechem orientu, saunování, vířivky a bazény.

Vyberte se z antistresových programů pro manažery, beauty programů pro ženy či pobytů zaměřených na redukci nadváhy. Velkým hitem jsou i romantické wellness pobyty, které kromě relaxace nabízejí třeba projížďku koňským spřežením, privátní saunu a whirlpool, večeři při svíčkách nebo lahev vína.
 

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce Ubytování v Karlovarském kraji se slevou - nejlepší zážitky v Karlových Varech a okolí čekají jen na vás

Adresa: Lázeňská 14
Karlovy Vary
GPS: 50°13'27.27"N, 12°52'58.98"E
Telefon: +420 355 321 171
E-mail: infocentrum@karlovyvary.cz
Web: http://ubytovanikarlovarskykraj.cz/

Fotogalerie akce Ubytování v Karlovarském kraji se slevou - nejlepší zážitky v Karlových Varech a okolí čekají jen na vás

Diskuze k akci Ubytování v Karlovarském kraji se slevou - nejlepší zážitky v Karlových Varech a okolí čekají jen na vás

TOPlist