Dobrodružné putování Kutnohorskem a Kolínskem

Saturday, June 27, 2020 12:00 AM - Saturday, October 31, 2020 12:00 AM
+ Vložit novou akci pro děti
reklama
Ekologické látkové pleny

Nové designy látkovek, dřevěné hračky a doplňky pro maminky - Bebo.cz

České dřevěné hračky

Krtek, puzzle, skládanky, auta, logické, pro nejmenší, kostky a další.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Hru odstartujeme už 27. června a hráči budou mít možnost cestovat po naší oblasti, sbírat razítka a luštit tajenku až do konce října. Poté se ti úspěšní mohou zapojit do velkého slosování o zajímavé ceny. Hraje se o lákavé poukazy na útratu v restauracích a hotelech, poukaz na wellness nebo do zábavního parku, vstupné do galerií, muzeí a dalších památek v oblasti, dárkové balení kávy, soudek piva a mnoho dalších cen.

Hrou chce Turistická oblast Kutnohorsko a Kolínsko zaujmout především rodiny s dětmi, které do oblasti přijedou strávit část letošních prázdnin. K putování postačí herní plán s mapou, který bude dostupný v turistických informačních centrech oblasti a na některých vybraných památkách. Více informací se zájemci o hru dozvědí na webových stránkách a na sociálních sítích turistické oblasti, kde mohou sledovat informace o novinkách a zajímavých akcích.

První i druhý díl, který láká návštěvníky do Kutné Hory a Kolína, je už dostupný na youtube kanálu turistické oblasti i na jejím facebooku.

Propozice
Herní plán s mapou si každý zájemce o putování vyzvedne v místech s razítky, která jsou vyznačena na mapě herního plánu nebo v turistických informačních centrech.

Hra je rozdělena do dvou částí. Jedna část je věnována putování po Kutnohorsku a Kolínsku a sbírání piktogramů. Navštivte místa, kde si do herního plánu obtiskněte piktogram z dřevěného razítka. Celkem můžete nasbírat 18 různých piktogramů.

V druhé části hry vám položíme zvídavé otázky, které se týkají míst a památek v naší oblasti. Budeme se vyptávat. Ale slibujeme, že mocná www síť dokáže s odpovědí poradit.

Už máte 12 piktogramů? Pak si můžete v místech s razítky nebo v jednom ze šesti turistických informačních center uvedených níže vyzvednout malý dárek! Máte 18 piktogramů a vyluštěnou tajenku? Pak jste se dostali do cíle a můžete se zúčastnit slosování o ceny.

Do slosování se dostanete dvěma způsoby. Buď vyfoťte herní plán s nasbíranými piktogramy a vyluštěnou tajenkou a tuto fotografii pošlete na email hra@kutnohorskokolinsko.cz nebo zanechte vyplněný herní plán na některém z šesti turistických informačních center uvedených níže.

Hra se hraje do 31. října 2020. Slosování proběhne do 15. listopadu 2020. Ceny budou losovány ve dvou věkových kategoriích. A to v kategorii od 0 do 18 a od 19 do 100 let! Výherci budou kontaktováni emailem. Ceny a jejich poskytovatele budeme postupně zveřejňovat na našem facebookovém profilu!
 
  • Informační centrum Čáslav, Náměstí Jana Žižky z Trocnova 197a, 286 01 Čáslav, http://www.cmuz.cz
  • Městské informační centrum Kolín, Na Hradbách 157, 280 02 Kolín, http://www.infocentrum-kolin.cz
  • Turistické informační centrum Kolín, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín, http://www.tickolin.cz
  • Informační centrum města Kutná Hora, Palackého nám. 377, 284 01 Kutná Hora, http://www.kutnahora.cz
  • Informační centrum, Zámecká 279, 284 03 Sedlec – Kutná Hora, http://www.sedlec.info
  • Turistické informační centrum Kouřim, Mírové nám. 1, 281 61 Kouřim, http://www.mestokourim.cz

Kde najít a jak kontaktovat organizátory akce Dobrodružné putování Kutnohorskem a Kolínskem

Adresa: Havlíčkovo náměstí 552/1
Kutná Hora
GPS: 49°56'53.98"N, 15°16'6.09"E
Telefon:
E-mail: hra@kutnohorskokolinsko.cz
Web: http://www.kutnohorskokolinsko.cz

Fotogalerie akce Dobrodružné putování Kutnohorskem a Kolínskem

Diskuze k akci Dobrodružné putování Kutnohorskem a Kolínskem

TOPlist